Bursa'daki Alışveriş Merkezleri

Dünyadaki alışveriş trendinin etkileyici bir mimari örneği olarak inşa edilen İnegöl AVM; açık alışveriş merkezi konsepti, sokakları ve marka karması ile Marmara Bölgesi’nin en iddialı AVM yapıların biri.


Bursa’nın Uluslararası standartlarındaki ilk alışveriş merkezi olan Zafer Plaza şehrin merkezinde olmanın avantajlarından kaynaklanan ulaşım kolaylığı ile Bursa’nın en gözde ve vazgeçilemeyen alışveriş merkezidir.


Türkiye’nin ilk mobilya AVM’si Mobiliyum, İnegöl’de açıldı. 225.000 m² kapalı alanı,200 mağazası, 200 yerli üretici markasıyla; yatırımcıyı üreticiyle, toptancıyı perakendeciyle, kaliteli seçkin ürünlerini de müşterisiyle buluşturdu.Toplam 190 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Anatolium’da aradığınız her şey tek adreste birleşiyor.


Korupark Alışveriş Merkezi 165.286 metrekare toplam inşaat alanı ve 71.267 metrekare kiralanabilir alanı ile 196 seçkin ulusal ve uluslararası markaya ev sahipliği yapıyor. İki kapalı otopark, üç çarşı ve bir sinema katından oluşan Korupark Avm büyüklüğü, mimarisi, lokasyonu, aydınlatma açısından gün ışığına olanak tanır.Yeni Yalova Yolu 8. km'dedir.


Özdilek Bursa Alışveriş Merkezi'nde 12.000 m2 kapalı alanda Mağaza, Market ve Kafe-Restoran hizmetlerinin yanı sıra Kuru Temizleme, Erkek Kuaförü, çocuklar için Starpark eğlence merkezi ve uzmanlar denetiminde ücretsiz Çocuk Bakım Odası ile hizmet vermektedir.


Bursa Ankara Yolu üzerinde, Yenişehir kavşağı, İnegöl Otogarı karşısında bulunan İnegöl Özdilek Alışveriş Merkezi hem İnegöl ve çevresindeki yerleşim birimleri için hem de seyahat edenler için keyifli alışveriş ve dinlenme merkezidir.Harita Üzerinde Bursa'daki Alışveriş Merkezleri