Malatya Park AVM


2009 yılında 103.008 m2 alanı ile ziyaretçilerine kapılarını açan Malatyapark Alışveriş Merkezi bu gün bünyesine kattığı yeni yaşam alanlarıyla hizmete başladı. Malatya Girişim Grubu tarafından hayata geçirilen ve Malatya'nın ilk ve tek alışveriş merkezi olan MalatyaPark, %92 doluluk oranına ulaşarak sektöründe önemli bir başarıya da imza atmış oldu. Merkezde; Koçtaş, Migros, Mudo, YKM, Teknosa, LC Waikiki, Burger King, Flo, Adidas, Adil Işık, Mado, Kiğılı, Mavi Jeans, Sabri Özel, Seven Hill, Sony, Vestel, Batik, Bernardo, Colin's Mc Donalds, Koton, İnci, Kemal Tanca, Polaris, Karaca gibi dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen 151 mağazası ile Malatyalılar'a hak ettiği hizmeti vermeye başladı. 

Bu süreç sonucunda konuklarına daha mükemmel ve daha modern bir hizmet vermek önce müşteri memnuniyeti ilkesiyle sektördeki iddiasını sürdüren Malatyapark Alışveriş Merkezi; seçkin markaları, sosyal çalışmaları, eğlence ve kültür/sanat hizmetleriyle bir çok ilke imza attı. 

Yönetim ve kiralama hizmeti, dünyanın en prestijli gayrimenkul hizmetleri ve finansal yönetim firması Jones Lang LaSalle Türkiye tarafından gerçekleştirilen MalatyaPark kapalıçarşılardan gelen alışveriş geleneği ile modern alışveriş kültürünü harmanlayarak, Malatyalılar'a keyifli ve ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi sunuyor. Beş katlı inşa edilen merkez, sadece Malatya değil çevre iller için de cazibe merkezi olmayı hedefliyor. 

Alışveriş, Lezzet, Sinema, Tiyatro, Eğlence... Hepsi Bir Arada
MalatyaPark Alışveriş Merkezi; 151 mağazası, 7 sinema salonu, 8 hatlı bowling,buz parkı ve 2020 araç kapasiteli ücretsiz otopark hizmeti, ziyaretçilerinin hoşça vakit geçirebilmeleri için A'dan Z'ye tüm olanakları bünyesinde bulunduruyor. Malatyapark Alışveriş Merkezinde,birçok ayrı fast food, cafe ve restoranlarında ise Türk ev yemeklerinden İtalyan, Fransız ve Amerikan mutfağına kadar dünya yemeklerinin doyumsuz lezzetleri bir arada sunuluyor.

Malatya Park AVM'nin Harita Üzerindeki Yeri