Özdilek Alışveriş Merkezi


Eskişehir’e büyük bir canlılık katacak, alternatifli alışveriş merkezi olacak Özdilek Alışveriş Merkezi; Tepebaşı Belediyesi sınırları içerisinde, Anadolu Üniversitesi karşısında, Hava Müzesinin karşısında bulunmaktadır. 45 milyon dolarlık bir yatırım olan ve şehrin önemli kavşak noktaları arasında yer alan  Alışveriş Merkezi, insanların kolaylıkla ulaşabileceği konumuyla ön plana çıkmaktadır.

45 bin metrekare alana sahip ve 600 personelin istihdam edileceği  Alışveriş Merkezi bünyesinde  Hipermarket,  Büyük Mağaza,  Kafe ve Restoran, 7 salondan oluşan  Cinetime Sinema ve 5 Boyutlu Sinema, Starpark Lunapark, Teknosa Extra, Burger King, Sbarro, Popeyes, Polen Tantuni, Turkcell, Playtime, Eczane ve Optik Mağazası ile sizin ve ailenizin yaşamına farklı renkler katacak. Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi’nde Spa Wellness tesisleri de bulunuyor. Yeşil alanlar, açık otopark ve 622 araç kapasiteli kapalı otoparkıyla hizmet verecek olan  Eskişehir Alışveriş Merkezi; aydınlık, ferah, güvenli ve rahatlığı ön plana çıkaran mimari özellikleri ile, yılda yaklaşık 5 milyon ziyaretçinin gelmesi beklenmektedir.

Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi; insanların şehirden gelip araçlarını parkedip, rahatça alışverişlerini yapabilecekleri, isterlerse çeşitli etkinliklere katılabilecekleri, dinlenip, eğlenebilecekleri, açık mekanlarda dolaşabilecekleri, özgür bir ortamda birçok fonksiyonu bir arada bulabilecekleri bilinen  hizmet kalitesinde yaşayabilecekleri bir konsepte sahiptir. Alışveriş Merkezi; konumu, müşteri odaklı mimarisi, kalitesi ve teknolojisi ile modern bir alışveriş ve yaşam merkezi olarak tasarlanırken yılın her günü ziyaretçilerine rahatça alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor.

Özdilek Alışveriş Merkezi'nin Harita Üzerindeki Yeri