Armada Alışveriş ve İş Merkezi


28 Eylül 2002 tarihinde açıldığından bu yana ziyaretçilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışan Armada, o günlerde bulunduğu noktayı kent merkezi haline getirmiş, ve bölgenin canlanmasında önemli rol oynamıştı. Aradan geçen 10 yıllık süreçte, etrafında çoğalan kurum ve kuruluşların, nüfusun ve sayıları her geçen gün artan ziyaretçilerin beklentilerini karşılayabilmek ve en üst düzeyde hizmet anlayışını daha da ileri bir noktaya götürebilmek için büyüme projesini hayata geçirerek yepyeni bir Armada ile karşınızda.

30.000m2 büyüklüğünde bir arsa üzerinde toplam alanı 125.000 m2 olarak inşa edilen Armada, 2200 araçlık otopark kapasitesine sahip. Yenilenen Armada, iki yapıyı köprü ile birbirine bağlayarak, hem mimari açıdan farklılık hem de kullanım açısından ziyaretçileri için yeni bir deneyim olacak.

Sayıları 250’yi bulan ve aralarında Dünya’ca ünlü markalar bulunan mağazaları ile çeşitlilik ve kalite anlayışını en üst seviyede tutan Armada, alışveriş keyfinin yanında ziyaretçileri için her türlü ihtiyaca cevap verecek özel bir yaşam alanı sunuyor.

Armada, Yaşam sokağı ve her iki tarafında bulunan gurme restorantları, kafeleri ile çok özel seçenekler sunarken, sinema ve gösteri merkezi; fitness ve spor salonu, birçok etkinliğin planlandığı açık alanları ile de sosyal ve kültürel anlamda da Ankara’nın en önemli merkezi olmayı hedefliyor.

Armada Alışveriş ve İş Merkezi'nin Harita Üzerindeki Yeri