Huggies Bebek Bezi Piyasadan Çekiliyor. Bulunamıyor.

Anne ve babaların oldukça memnun olduğu Huggies bebek bezi ve ıslak mendil bir süredir zincir marketler ve bebek mağazaları da dahil olmak üzere hiçbir yerde bulunamıyor. Ancak bebek bezi sürekli kullanılan bir ürün olduğundan bu markadan memnun olan aileler ısrarla aramaya devam ediyor. Ancak sadece elde kalan ürünlerin satıldığı Huggies ürünlerinin artık gelmediğini ve firmanın bez üretimini durdurduğu şeklinde söylentiler bulunuyor.

Firmadan yapılan açıklamaya göre Huggies bebek bezi ve ıslak havlu ürünlerinde piyasadan çekiliyor. Kullanıcılar bunun sebebini anlamakta oldukça zorlanırken firma bu kararın ürünlerin kalitesi ya tüketici davranışları ile hiçbir bağlantısı olmadığını söylüyor. Açıklama şöyle;

Değerli Tüketicimiz,
Üzülerek belirtmek isteriz ki, şirketimiz pazara girdiği ilk günden beri siz ve bebeğiniz için her zaman üstün kaliteyi sunan Huggies® bebek bezi ve Huggies® ıslak havlu ürünlerimiz için piyasadan çıkma kararı almıştır. Kararımız tamamen şirketimizin gelecek stratejileri doğrultusunda alınmış olup, ürünlerimizin kalitesi ya da değerli tüketicilerimizin davranışları ile hiçbir bağlantısı yoktur. Dünyanın birçok ülkesinde bu ürün gruplarımız satılmaya devam etmektedir. Bu nedenle bir süre daha marketlerde ve internet sitelerinde karşılaştığınız Huggies® marka ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.